niedziela, 28 maja, 2023
No menu items!
spot_img
Strona głównaOgłoszeniaA może by tak na kajaki po Redze?

A może by tak na kajaki po Redze?

W Płotach istnieje przystań kajakowa Witczakowe Kajaki na Redze , która oferuje nie zapomniane chwilę nad wodą. W swojej ofercie posiadają już kilkanaście tras na rzekach takich jak Rega, Mołstowa czy Ukleja .

Na przystani kajakowej do zaoferowania są miejsce do rozbicia namiotu. Do dyspozycji kajakarzy są toalety, prysznice z ciepłą wodą, dostęp do prądu, kuchnia z lodówką, miejsce na ognisko, grill z kompletem ławek krzeseł i stolików na imprezy okolicznościowe. Możecie podczas swojej podróży po rzece Rega zrobić przerwę i wypocząć w ciszy i spokoju

Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend, proponujemy wam wyprawę kajakiem. Płyniecie na wybranej przez Was trasie. Opis tras i mapki są dostępne na fanpage FB lub na stronie witczakowekajaki.pl. Zachęcamy również, do płynięcia dłuższymi trasami które możecie zaliczyć przez cały weekend. Zostanie dowiezieni do miejsca startu i przywiezieni z powrotem. Na całej trasie są wyznaczone miejsca przeznaczone do biwakowania, możecie rozbić namiot i kontynuować spływ następnego dnia.

Kontakt:

telefon – 509 389 858

e-mail – witczakowekajaki@gmail.com

strona internetowa

Fanpage Facebook

PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -spot_img

Popularne

Ostatnie komentarze

Gabriel Woźniak Skórka ul. Lesna 1 64-917 Skórka on Opłaty za wędkowanie na „Wodach Polskich” 2023r.
Łowienie ,ale wędkarzy nie ryb. on „Nasze Łowiska” Wody Polskie wykaz obwodów
Koło PZW Nr 5 ,, Liwia Łuża ,, w Cerkwicy on Nowe władze w Okręgu PZW Szczecin