niedziela, 28 maja, 2023
No menu items!
spot_img
Strona głównaOkręg PZW SzczecinKoło PZW nr.38 Amur PłotyNa zbiorniku zaporowym Rejowice odbyły się Mistrzowskie Zawody Spiningowe z łodzi.

Na zbiorniku zaporowym Rejowice odbyły się Mistrzowskie Zawody Spiningowe z łodzi.

W dniu 30.04. na zbiorniku zaporowym Rejowice odbyły się Mistrzowskie Zawody Spiningowe z łodzi. Na starcie stawiło się 38 zawodników, aż 8 z nich zgłosiło komisji wagowej swój połów.

Po zaciętej rywalizacji wyłoniono Mistrza Koła. Został nim Sławomir Zinkiewicz, który złowił 2 szczupaki o długości 67 cm i 58cm i uzyskał 2750 pkt.

Na drugim miejscu uplasował się Nowak Piotr – 2500 pkt.

Trzecie miejsce zajął Przybysławski Paweł z sumą punktów 1250 .

Kolejne miejsca zajęli:

Zieliński Mariusz 1250 pkt, który tylko wagą swego szczupaka przegrał bój o trzecią lokatę, Pinczewski Rafał 1050 pkt, Nowak Adrian: 950 pkt., Słoka Ireneusz: 800 pkt.

Nagrodę za największego okonia – 38 cm wywalczył Sztuba Jan.

Sędzią głównym zawodów był kolega Artur Sobala, członkami komisji wagowej byli strażnicy SSR powiatu Gryfickiego w składzie Robert Gutta, Paweł Koniec, Grzegorz Stolz oraz Marek Wiszniewski.

Tradycyjnie, na koniec zawodów uczestnicy oraz przybyli goście mogli posilić się grochówką ugotowaną przez Katarzynę Zinkiewicz, kiełbaskami i kaszanką przygotowaną przez Artura Żurka oraz pysznym ciastem p. Lili Białek.

Zarząd Koła składa serdeczne podziękowania wszystkim osobą zaangażowanym w przygotowanie zawodów oraz sponsorom, którzy jak zawsze wspierają nasze koło.

PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -spot_img

Popularne

Ostatnie komentarze

Gabriel Woźniak Skórka ul. Lesna 1 64-917 Skórka on Opłaty za wędkowanie na „Wodach Polskich” 2023r.
Łowienie ,ale wędkarzy nie ryb. on „Nasze Łowiska” Wody Polskie wykaz obwodów
Koło PZW Nr 5 ,, Liwia Łuża ,, w Cerkwicy on Nowe władze w Okręgu PZW Szczecin