środa, 27 września, 2023
No menu items!
spot_img
Strona głównaPZWOkręg PZW KaliszPrawomocne postanowienie Sądu Rejonowego w Jarocinie dotyczące obwodu rybackiego Lutynia – Nr...

Prawomocne postanowienie Sądu Rejonowego w Jarocinie dotyczące obwodu rybackiego Lutynia – Nr 1

Jak dowiadujemy sie na stronie internetowej Polskiego Związku Wędkarskiego, Sąd Rejonowy w Jarocinie oddalił zażalenie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie na postanowienie o zabezpieczeniu powództwa w sprawie obwodu Lutynia – Nr 1.

Sąd Rejonowy w Jarocinie potwierdził zatem ostatecznie, że do czasu zakończenia postępowania w sprawie ustalenia bezskuteczności rozwiązania umowy użytkowania obwodu Lutynia – Nr 1, to Okręg PZW w Kaliszu będzie przeprowadzał czynności zarybiania i odłowu, będzie dbał o dobrostan obwodu i będzie wydawał zezwolenia na amatorski połów ryb w tym obwodzie.

 Obwód rybacki rzeki Lutynia – Nr 1

Obwód rybacki obejmuje wody rzeki Lutynia od jej źródeł do ujścia do rzeki Warta wraz z wodami jej dopływów oraz stanowiące własność publiczną wody starorzeczy i innych zbiorników wodnych o ciągłym bądź okresowym naturalnym lub uregulowanym dopływie lub odpływie do wód tej rzeki albo jej dopływów, w tym wody zbiornika wodnego Roszków na rzece Lubieszka.

RZGW: Poznań

Gospodarz wody: PZW Kalisz

źródło: pzw.org.pl

zdjęcie: Andrzej Kurzyński

PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -spot_img

Popularne

Ostatnie komentarze

Gabriel Woźniak Skórka ul. Lesna 1 64-917 Skórka on Opłaty za wędkowanie na „Wodach Polskich” 2023r.
Łowienie ,ale wędkarzy nie ryb. on „Nasze Łowiska” Wody Polskie wykaz obwodów
Koło PZW Nr 5 ,, Liwia Łuża ,, w Cerkwicy on Nowe władze w Okręgu PZW Szczecin