środa, 30 listopada, 2022
No menu items!
spot_img
Strona głównaNasze wodyWody PolskieW Wodach Polskich również wzrosły opłaty dla wędkarzy na rok 2023.

W Wodach Polskich również wzrosły opłaty dla wędkarzy na rok 2023.

Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie’ podniosły na rok 2023 opłatę za sprzedaż rocznego zezwolenia „Opłata Krajowa” do 350 zł w obwodach rybackich i łowiskach, które przystąpią do programu „Opłata Krajowa”. Należy przypomnieć, że dotychczasowa opłata na rok 2022 wynosiła 250 zł.

PODOBNE ARTYKUŁY

6 KOMENTARZE

 1. Powstała nastepna banda,która będzie nas mocniej łoiła i doiła.
  350 zł to krok do bardzo szybkiego wzrostu kłusownictwa.
  Brawo Polsko.
  Ciekawe,co powoduje taki horrendalny wzrost cen,wegiel?prad?drewno?a moze inflacja lub paliwa???
  Nie pojmuje.

 2. człowiek z wedka to kłusownik – to gówno nie kłusownik – prawdziwy kłusownik to ten z siecia czy agregatem – to to za idiotyzmy ale zawsze sie znajda tacy co człowiekowi wmówia wszystko – ale takie pytanie – gdzie sie podziały melioracje? gdzie pogłębianie i czyszczenie jezior , kanałów i rzek? Od czasu przemian po 1989 roku i wejściu sqrviałego kapitalizmu mamy dno !!!!!

 3. Panie prezesie Skowyrski Wojciechu . Zarządzenie dobre – bo krótkie ! ALE BRAKUJE W NIM ZAŁĄCZNIKA – WYKAZU WSZYSTKICH WÓD -dostępnych dla wędkarzy , którzy wniosą OPŁATĘ KRAJOWĄ . Prezesa głównego – macie miętkiego ?, a może i cały Zarząd WP . Jeżeli nie chcecie ,lub nie umiecie zarządzić WP . tak aby prawie dwa miliony wędkujących było zadowolonych to zrezygnujcie ze świadczenia swoich usług ! Może Minister wyznaczy nowego chętnego i kompetentnego , który sprawi , iż dwa miliony Polaków przestanie narzekać na Rząd Rzeczpospolitej Polski !!! Tak , taka jest prawda . Krytyka na was się nie kończy . Życzymy sobie (my moczykije ) na stanowisku Prezesa osoby życzliwej i przyjaznej a nie durnej zadufanej z mentalnością trepa w LWP . Słowem : aby nie należał do tych , co to miękim ciulem robieni . Serdecznie pozdrawiam – wszystkich wędkarzy – Mieczysław Mieczkowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -spot_img

Popularne

Ostatnie komentarze

Łowienie ,ale wędkarzy nie ryb. on „Nasze Łowiska” Wody Polskie wykaz obwodów
Koło PZW Nr 5 ,, Liwia Łuża ,, w Cerkwicy on Nowe władze w Okręgu PZW Szczecin