środa, 22 marca, 2023
No menu items!
spot_img
Strona głównaNasze wodyTMRRZawody wędkarskie "GRAND- PRIX SZCZUPAK " połączone ze sprzątaniem zbiornika zaporowego REJOWICE.

Zawody wędkarskie „GRAND- PRIX SZCZUPAK ” połączone ze sprzątaniem zbiornika zaporowego REJOWICE.

TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW RZEKI REGI zaprasza serdecznie wszystkich chętnych członków Towarzystwa Miłośników RZEKI REGI na zawody wędkarskie „GRAND- PRIX SZCZUPAK ” połączone ze sprzątaniem zbiornika REJOWICE.

Będzie to już ostatnie spotkanie wędkarskie członków TMRR w tym roku na które serdecznie zapraszamy aby zakończyć ten rok w miłej atmosferze. Dziękujemy PZW OKRĘG SZCZECIN za udostępnienie łowiska na czas trwania zawodów a dla koła AMUR PŁOTY za udostępnienie przystani wędkarskiej KUCERY.

Łowimy z łódek a także z brzegu metodą spinningową na zasadzie złów i wypuścić a potwierdzeniem będzie zdjęcie ryby na tle miarki i filmik z jej wypuszczenia wygrywa łączna długość wymiarowych ryb punktowany tylko szczupak.

W Sobotę 05.11. wieczorem dla zawodników zostanie wysłane hasło które trzeba napisać na karteczce, hasło i karteczka ma również być na zdjęciu. Zabierzmy ze sobą podbierak, miarkę, aparat fotograficzny lub telefon worki na wodą śmieci i prosimy o przywiezienie ich na miejsce zbiórki.

Walczymy o przepiękną statuetkę wykonaną przez artystę Alberta Janczaka z Ustrzyk Dolnych. Kołowrotek przekazany przez sklep wędkarski Małgorzata Poprzeczka z Gryfic. Naprawdę jest o co walczyć!!!

Harmonogram zawodów 06.11.2022R – od świtu bez odprawy do godziny 13 .00 czas trwania zawodów -łowisko ZALEW REJOWICE NA RZECE REDZE -13.00 -13.30 powrót z łowiska -13.30-14.00 zgłaszanie ryb -14.15 -ogłoszenie wyników -14.15-16.00 biesiada wędkarska przy ognisku -miejsce zbiórki PRZYSTAŃ KUCERY –

Zgłaszanie uczestnictwa w spotkaniu sms-em pod numer telefonu 506012739 Zbigniew Zieliński Do zobaczenia ZARZĄD TMRR

źródło: TMRR

PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -spot_img

Popularne

Ostatnie komentarze

Łowienie ,ale wędkarzy nie ryb. on „Nasze Łowiska” Wody Polskie wykaz obwodów
Koło PZW Nr 5 ,, Liwia Łuża ,, w Cerkwicy on Nowe władze w Okręgu PZW Szczecin