środa, 27 września, 2023
No menu items!
spot_img
Strona głównaPZWOkręg PZW PiłaZmiany w Okręgu Nadnoteckim PZW w Pile .

Zmiany w Okręgu Nadnoteckim PZW w Pile .

Oto informacja, która pojawiła się na facebookowym profilu Rybynoteci PZW Nałęcz Czarnków:

W dniu dzisiejszym do dymisji podał się Prezes Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile. Kilka dni temu rezygnację złożył V-ce Prezes Okręgu do spraw sportu. Wypowiedzenie złożyła również Pani Dyrektor Biura Okręgu.

Co się stało??? Spieszę, aby wam to przedstawić:

Od wielu lat Okręg Nadnotecki żył wyłącznie wokół kilku osób trzymających władze, nie dopuszczających nikogo do głosu. Po Walnym Zgromadzeniu Delegatów członkowie Prezydium oraz Zarządu Okręgu postanowili powiedzieć głośno DOŚĆ!!

Dlaczego właśnie teraz? Ano dlatego, że po nowych wyborach ludzie pragnący zmian, pragnący wdrażać nowe pomysły, wreszcie uzyskali większość zarówno w Prezydium, jak i w Zarządzie Okręgu.

Nowy głos nie spodobał się głównym władzom Okręgu. Prezes stracił poparcie i zamiast spróbować nawiązać współpracę i rozważyć proponowane zmiany i pomysły, złożył rezygnację. Głos mają wędkarze i wszystkich należy wysłuchać, dlatego idą tak dawno oczekiwane zmiany!!!

Na koniec jeszcze jedno. Każdy, kto był na zjeździe Delegatów, ten widział, jak to się odbywa – to nie jest głosowanie, tylko zatwierdzenie wybranych za kulisami ludzi. Tak to zawsze się odbywało i dlatego „stare” władze obstawiało się swoimi ludźmi.

Gdyby wybory 23 członków zarządu odbywały się z np. 30 kandydatów. to już dawno doszłoby do zmian. A wybory z 23 członków z 24 kandydatów to kpina. a nie wybory.

Ale udało się!!! Nareszcie!!!

źródło: Rybynoteci Pzw Nałęcz Czarnków

PODOBNE ARTYKUŁY

1 KOMENTARZ

  1. Wreszcie może się cos ruszy w Naszym regionie. Warto by było przyjrzeć się rozliczeniom za ubiegłe lata. Zwłaszcza zarybieniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -spot_img

Popularne

Ostatnie komentarze

Gabriel Woźniak Skórka ul. Lesna 1 64-917 Skórka on Opłaty za wędkowanie na „Wodach Polskich” 2023r.
Łowienie ,ale wędkarzy nie ryb. on „Nasze Łowiska” Wody Polskie wykaz obwodów
Koło PZW Nr 5 ,, Liwia Łuża ,, w Cerkwicy on Nowe władze w Okręgu PZW Szczecin