Wydarzenia

Znajdź PZW Koszalin Kontakt - Szybko i Bezpłatnie, Wesprzyj Swoje Wędkarskie Pasje!

Autor Mariusz Szczygieł
Mariusz Szczygieł22.11.20236 min.
Znajdź PZW Koszalin Kontakt - Szybko i Bezpłatnie, Wesprzyj Swoje Wędkarskie Pasje!

Pzw koszalin kontakt to kluczowa informacja dla każdego miłośnika wędkarstwa z regionu Koszalina. Polski Związek Wędkarski jest instytucją wspierającą i rozwijającą tę pasję, dlatego warto znać możliwości kontaktu, by szybko i bezpłatnie uzyskać pomoc lub informacje. Artykuł pokaże, jak skontaktować się z PZW Koszalin oraz w jaki sposób można liczyć na wsparcie swoich wędkarskich pasji.

Kluczowe wnioski:
 • PZW Koszalin zapewnia pomoc merytoryczną i organizacyjną dla wędkarzy.
 • Możliwy jest kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty w siedzibie.
 • Uzyskasz informacje o zawodach wędkarskich i kartach wędkarskich.
 • Otrzymasz wsparcie przy rejestracji w aplikacji Legalne Połowy.
 • PZW pomoże rozwinąć Twoją pasję wędkarską.

Jak skontaktować się z PZW Koszalin?

Aby skontaktować się z Polskim Związkiem Wędkarskim Okręg w Koszalinie, należy skorzystać z kilku możliwości. Przede wszystkim, siedziba PZW znajduje się przy ul. Zwycięstwa 42 w Koszalinie. Można tam przyjść osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Drugą opcją jest kontakt telefoniczny pod numerem 94 342 27 61. Dzięki temu można szybko uzyskać informacje lub umówić się na spotkanie bez wychodzenia z domu.

PZW Koszalin posiada również skrzynkę mailową. Wystarczy wysłać wiadomość na adres [email protected], aby porozmawiać o nurtujących nas kwestiach związanych z wędkarstwem.

Jakie informacje można uzyskać kontaktując się z PZW Koszalin?

Dzięki kontaktowi z PZW Koszalin możemy uzyskać szereg przydatnych informacji związanych z naszą pasją wędkarską. Przede wszystkim pracownicy udzielą nam wsparcia przy rejestracji w aplikacji Legalne Połowy, dzięki której możemy dokumentować nasze połowy.

Dodatkowo, możemy dowiedzieć się o najbliższych zawodach wędkarskich organizowanych w regionie, jak również zasięgnąć porady na temat odpowiedniego doboru sprzętu i przynęt w określonych łowiskach.

Gdzie znaleźć dane kontaktowe do PZW Koszalin?

Najłatwiej o dane kontaktowe do koszalińskiego oddziału Polskiego Związku Wędkarskiego jest na jego oficjalnej stronie internetowej www.pzwkoszalin.pl. Znajdziemy tam zarówno numer telefonu 94 342 27 61, adres siedziby przy ul. Zwycięstwa 42 w Koszalinie, jak i adres mailowy [email protected].

Informacje te są ponadto dostępne po wpisaniu w wyszukiwarce internetowej hasła “PZW Koszalin kontakt”. Wówczas pojawiają się strony zawierające wszystkie niezbędne dane umożliwiające nawiązanie łączności ze Związkiem.

Dodatkowo, informację o numerze telefonu i adresie można znaleźć w książce telefonicznej w Koszalinie i okolicach. Wystarczy poszukać hasła “Polski Związek Wędkarski” aby natrafić na konieczne dane kontaktowe.

Najważniejsze jest, aby pamiętać numer telefonu 94 342 27 61 oraz adres mailowy [email protected]. Wówczas kontakt z PZW będzie tylko kwestią chwili!

PZW Koszalin - adres, telefon, email

Kluczowe dane kontaktowe do Polskiego Związku Wędkarskiego Okręg Koszalin to:

 • adres siedziby: ul. Zwycięstwa 42, 75-038 Koszalin
 • telefon: 94 342 27 61
 • email: [email protected]

Dzięki znajomości tych informacji, każdy miłośnik wędkarstwa może szybko nawiązać kontakt z lokalnym oddziałem PZW i uzyskać niezbędne wsparcie dla swojej pasji.

PZW Koszalin jest otwarty w dni robocze, w godzinach od 8 do 16. Można tam przyjść osobiście, zadzwonić lub napisać maila z zapytaniem.

Dni i godziny otwarcia Od poniedziałku do piątku, 8-16
Telefon 94 342 27 61
Email [email protected]

Dzięki kontaktowi z PZW Koszalin otrzymamy merytoryczną pomoc we wszystkich aspektach związanych z wędkarstwem - od rejestracji połowów po informacje o zawodach czy sprzęcie.

Wesprzyj pasję wędkarską - skontaktuj się z PZW

Znajdź PZW Koszalin Kontakt - Szybko i Bezpłatnie, Wesprzyj Swoje Wędkarskie Pasje!

Pasja wędkarska potrzebuje wsparcia i rozwoju. Kluczowym ku temu jest kontakt z Polskim Związkiem Wędkarskim, który zrzesza miłośników łowienia ryb w całej Polsce. Dzięki aktywności w ramach PZW możemy pogłębić swoją wiedzę, wymieniać się doświadczeniami i brać udział we wspólnych przedsięwzięciach.

Wystarczy skontaktować się z najbliższym kołem PZW, na przykład z PZW Koszalin. Otrzymamy wówczas informacje o możliwości zapisania się do koła, opłacenia składek członkowskich i aktywnego uczestnictwa w działaniach koła oraz całego Związku.

Dzięki przynależności do PZW zyskujemy szerszy dostęp do łowisk, możemy brać udział w organizowanych zawodach wędkarskich oraz mieć realny wpływ na kierunki rozwoju wędkarstwa w naszym mieście i regionie.

Szybki kontakt z PZW Koszalin - sprawdź info

Aby szybko skontaktować się z Polskim Związkiem Wędkarskim Koło Koszalin, wystarczy sprawdzić poniższe informacje:

Możliwy jest zarówno kontakt telefoniczny, mailowy jak i osobista wizyta w siedzibie PZW. Każdy wędkarz z Koszalina i okolic może tam uzyskać fachową pomoc i informacje związane ze swoją pasją.

Warto to zrobić już dziś! Im szybciej się skontaktujesz, tym szybciej dowiesz się o najbliższych wydarzeniach, zawodach czy innych działaniach PZW Koszalin na rzecz wędkarzy w regionie.

Nie czekaj i weź sprawy w swoje ręce - przecież to Twoja pasja, którą warto jak najlepiej wspierać i rozwijać!

PZW Koszalin pomaga wędkarzom - dane kontaktowe

Polski Związek Wędkarski Okręg w Koszalinie aktywnie wspiera wszystkich miłośników wędkarstwa. Aby móc skorzystać z ich pomocy, należy znać kluczowe dane kontaktowe:

Telefon 94 342 27 61
Email [email protected]
Adres ul. Zwycięstwa 42, Koszalin

Wykorzystując te informacje można skontaktować się z PZW na kilka sposobów - telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Organizacja zawsze służy pomocą - udziela porad dotyczących wędkarstwa, informuje o najbliższych wydarzeniach, pomaga przy rejestracji w aplikacji Legalne Połowy i wspiera aktywność wędkarską na wiele innych sposobów.

Niezależnie od poziomu zaawansowania czy rodzaju pytań, PZW Koszalin z pewnością pomoże! Warto to sprawdzić osobiście, kontaktując się już dziś.

Podsumowanie

Jak wynika z powyższego artykułu, kontakt z Polskim Związkiem Wędkarskim to klucz do rozwoju pasji wędkarskiej. PZW Koszalin jest instytucją otwartą na potrzeby miłośników łowienia ryb, gotową służyć radą i pomocą. Wystarczy się skontaktować, by uzyskać cenne informacje, poszerzyć swoją wiedzę lub wziąć udział w organizowanych wydarzeniach.

Mam nadzieję, że artykuł jasno pokazał, gdzie i w jaki sposób można nawiązać kontakt z koszalińskim oddziałem PZW. Zachęcam do wykorzystania podanych informacji i skorzystania ze wsparcia, na które możesz tam liczyć jako wędkarz.

Pamiętajcie drodzy czytelnicy - wasza pasja jest warta tego, aby ją wspierać i rozwijać. A do tego właśnie służy Polski Związek Wędkarski. Skontaktujcie się z najbliższym kołem i przekonajcie się sami!

Mam nadzieję, że publikacja była pomocna i przydatna. Jeśli macie jakieś pytania lub sugestie, piszcie w komentarzu - z chęcią odpowiem i uwzględnię Wasze propozycje przy tworzeniu kolejnych artykułów.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Odkryj wszystko o PZW Warszawa: informacje, aktualności, eventsy!
 2. Kalendarz ryb - najlepszy kalendarz wędkarski dostępny online
 3. Łowisko Łódzkie - komercyjne łowiska na ryby
 4. Formy do gum wędkarskich - odlewy form do gum wedkarskich
 5. Na co bierze jesiotr - przynęty i metody złowienia
Autor Mariusz Szczygieł
Mariusz Szczygieł

Jako instruktorka wędkarstwa dzielę się wiedzą jak łowić ryby na spinning, muchówkę i metodą gruntową. Omawiam zestawy sprzętowe, techniki połowu, przynęty, zanęty. Chcę zarażać pasją do tego sportu i pomóc odnieść sukcesy nad wodą!

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły