środa, 27 września, 2023
No menu items!
spot_img
Strona głównaPZWOkręg PZW Gorzów WielkopolskiDezinformacja na Facebooku – jak ją rozpoznać?

Dezinformacja na Facebooku – jak ją rozpoznać?

W dniu dzisiejszym otrzymałem informacje na temat śniętych ryb na jeziorze Pełcz. Jest to jezioro rynnowe położone w województwie zachodniopomorskim w powiecie choszczeńskim, w gminie Pełczyce. Wszystkie informacje, które otrzymuje zawsze weryfikuje, w tej sytuacji było tak samo. Poświeciłem trochę czasu, żeby zebrać jak najwięcej informacji na temat śniętych ryb, wykonałem mnóstwo telefonów miedzy innymi do prezesa koła PZW Pęłczyce czy do Pani dyrektor okręgu PZW Gorzów Wielkopolski i wielu innych osób i instytucji. Po dostarczeniu zdjęć postawiłem na nogi pracowników Okręgu PZW Gorzów, którzy w sposób profesjonalny podeszli do tematu. Udali się nad jezioro w celu znalezienia martwych ryb i organizacji ich utylizacji. Po przybyciu na miejsce okazało się, że to fałszywy alarm, a dostarczone zdjęcia okazały się z zeszłorocznej przyduchy na jeziorze Pełcz.

Związku tym proszę o poważne podejście do sytuacji a tym bardziej to co teraz dzieje się na rzece Odrze może wywołać negatywne emocje i komentarze nikomu niepotrzebne.

Chciałbym podziękować przy okazji za szybką reakcję i pomoc w zweryfikowaniu informacji Pani Agnieszka Cackowska dyrektor biura okręgu PZW Gorzów Wielkopolski oraz prezesowi koło PZW Pełczyce Paweł Wilk, który będąc na urlopie znalazł chwilę na rozmowę telefoniczną, a także pracownikom okręgu , którzy udali się nad jezioro Pełcz.

Poniżej zdjęcia, które otrzymałem.

PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -spot_img

Popularne

Ostatnie komentarze

Gabriel Woźniak Skórka ul. Lesna 1 64-917 Skórka on Opłaty za wędkowanie na „Wodach Polskich” 2023r.
Łowienie ,ale wędkarzy nie ryb. on „Nasze Łowiska” Wody Polskie wykaz obwodów
Koło PZW Nr 5 ,, Liwia Łuża ,, w Cerkwicy on Nowe władze w Okręgu PZW Szczecin