niedziela, 1 października, 2023
No menu items!
spot_img
Strona głównaOkręg PZW SzczecinKoło PZW nr.38 Amur PłotyWalne zgromadzenie sprawozdawcze w kole PZW nr.38 "Amur" w Płotach.

Walne zgromadzenie sprawozdawcze w kole PZW nr.38 „Amur” w Płotach.

W dniu 11 grudnia w sali „Domu Kultury ” w Płotach członkowie koła PZW nr. 38 „Amur ” Płoty zebrali się na podsumowującym sezon 2022 walnym zgromadzeniu sprawozdawczym . W zgromadzeniu udział wzięło 23-ech członków naszego koła . Na zebraniu zostały omówione wszystkie nurtujące tematy w roku 2022. Gorąco dyskutowano na temat „Kalendarza Zawodów i Imprez Wędkarskich na 2023 rok” zaproponowanego przez zarząd koła, oraz zasad rozgrywania zawodów wędkarskich a także nad podniesienie opłaty cateringowej na zawody w nadchodzącym roku.

Odznaczenia za zasługi dla wędkarstwa otrzymali koledzy :

  • Jan Sztuba
  • Mariusz Wiącek
  • Michał Zieliński

Wśród przybyłych gości swą obecnością zebranie uświetnił Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Płoty Pan Marcin Makowiecki. Należy wspomnieć również o tym, że co roku na zgromadzeniu brakuje przedstawicieli z naszego okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego.

Przed zebraniem walny pojawił się skarbnik Towarzystwa Miłośników Rzeki Regi wręczył zarządowi koła podziękowania za współpracę w 2022 roku za co bardzo dziękujemy.

Zarząd koła PZW nr. 38 „Amur” Płoty składa również podziękowania Dyrektorowi Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Panu Pawłowi Markowi za udostępnienie sali na nasze zgromadzenie. Dziękujemy sponsorom którzy wspierali naszą działalność w mijającym sezonie, oraz wszystkim osobom które wspierały naszą pracę w 2023 roku.

Źródło: Koło PZW nr. 38 „Amur” Płoty

PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -spot_img

Popularne

Ostatnie komentarze

Gabriel Woźniak Skórka ul. Lesna 1 64-917 Skórka on Opłaty za wędkowanie na „Wodach Polskich” 2023r.
Łowienie ,ale wędkarzy nie ryb. on „Nasze Łowiska” Wody Polskie wykaz obwodów
Koło PZW Nr 5 ,, Liwia Łuża ,, w Cerkwicy on Nowe władze w Okręgu PZW Szczecin