środa, 8 lutego, 2023
No menu items!
spot_img
Strona głównaNasze wodyWody PolskieWody Polskie wykaz łowisk " Nasze Łowiska "

Wody Polskie wykaz łowisk ” Nasze Łowiska „

Wody Polskie wykaz łowisk ” Nasze Łowiska ” z dnia 03.1.2002r.

WYKAZ OBWODÓW RYBACKICH I ŁOWISK PAŃSTWOWEGO GOSPODARSTWA WODNEGO WODY
POLSKIE UDOSTĘPNIONYCH W RAMACH ZEZWOLEŃ NASZE ŁOWISKA:

  • w ramach RZGW w Białymstoku PGW WP:
    Obwód rybacki rzeki Narew Nr 5
    Obwód rybacki rzeki Pisa Nr 1
    Obwód rybacki rzeki Pisa Nr 2
    Obwód rybacki jeziora Silec w zlewni rzeki Omet Nr 3
    Obwód rybacki jeziora Iławki w zlewni rzeki Pisa nr 5
    Obwód rybacki jeziora Kiełki w zlewni rzeki Ełk nr 9
    Obwód rybacki jeziora Krzywe w zlewni rzeki Ełk nr 21
    Obwód rybacki jeziora Łaźno w zlewni rzeki Ełk nr 1
    Obwód rybacki jeziora Reszki w zlewni rzeki Jegrznia nr 5
    Obwód rybacki jeziora Stoczek w zlewni rzeki Pisa nr 19
    Obwód rybacki jeziora Wityny w zlewni rzeki Ełk nr 28
  • w ramach RZGW w Bydgoszczy PGW WP:
    Obwód rybacki Jeziora Białe na rzece Miała – Nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Wielkie na rzece Miała – Nr 2
    Obwód rybacki Jeziora Borówno na cieku Skicka Struga – Nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Sławianowo na cieku Skicka Struga – Nr 4
    Obwód rybacki Jeziora Wilczyńskie na cieku bez nazwy w zlewni kanału Ostrowo – Gopło – Nr 1
    Obwód rybacki rzeki Szczyra – Nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Głomskie na rzece Głomia – Nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Słonowo na cieku bez nazwy w zlewni cieku Mierzęcka Struga – Nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Przecięte na rzece Racza – Nr 1
    Obwód rybacki jeziora Bobkowo na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Piławka – Nr 2
    Obwód rybacki rzeki Noteć Zachodnia – Nr 4
    Obwód rybacki jeziora Kochlin Mały na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Słopica – Nr 2
    Obwód rybacki jeziora Bukowo Długie na rzece Bukówka – Nr 1
    Obwód rybacki jeziora Nowoworowskie na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Drawa – Nr 1
    Obwód rybacki jeziora Rokitno na cieku bez nazwy w zlewni cieku Nizica – Nr 1
    Obwód rybacki jeziora Wielki Staw na rzece Cieszynka – Nr 1
    Obwód rybacki jeziora Zamkowe na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Żydówka – Nr 2
    Obwód rybacki jeziora Śmiardówka na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Głomia – Nr 1
    Obwód rybacki jeziora Kleszczyński Staw na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Skicka Struga – Nr 1
    Obwód rybacki jeziora Studnickie na rzece Korytnica – Nr 1b
    Obwód rybacki jeziora Zieleniewo Duże na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Koczynka – Nr 2
    Obwód rybacki jeziora Ramka Duża na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Koczynka – Nr 3
    Obwód rybacki jeziora Osiek (Chomętowskie) na cieku Mierzęcka Struga nr 2
  • w ramach RZGW w Gdańsku PGW WP:
    Obwód rybacki jeziora Brzeźno na rzece Młosina (Mlusina, Mlusino) nr 1
    Obwód rybacki jeziora Skąpe na rzece Parzenica w zlewni rzeki Wda
    Obwód rybacki jeziora Młynek na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Drwęca
    Obwód rybacki jeziora Glina na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Lipczanka
    Obwód rybacki jeziora Płochocin (Płochocińskie) na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Mątawa
  • w ramach RZGW w Krakowie PGW WP:
    Obwód rybacki zbiornika Dobczyce na rzece Raba nr 3
    Obwód rybacki zbiornika Świnna Poręba na rzece Skawa nr 2
    Obwód rybacki zbiornika Tresna na rzece Soła – nr 2
    Obwód rybacki zbiornika Porąbka na rzece Soła – nr 3
    Obwód rybacki rzeki Raba – nr 2
  • w ramach RZGW w Poznaniu PGW WP:
    Obwód rybacki rzeki Ner – Nr 1
    Obwód rybacki jeziora Szymanowskie na kanale Szymanowo – Grzybno – Nr 1
    Obwód rybacki jeziora Bielskie na cieku Struga Kamionka – Nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Lusowskie na rzece Sama – Nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Radziszewskie na rzece Szczanica – Nr 3
    Obwód rybacki Jeziora Kierskie Małe na rzece Samica – Nr 2
    Obwód rybacki Jeziora Proboszczowskie na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Warta – Nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Łowyńskie na cieku bez nazwy w zlewni cieku Struga Dormowska – Nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Białe na cieku Struga Lubikowska – Nr 2
    Łowisko „Zalew Śremski B”
    Obwód rybacki Jeziora Mnisze na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Warta – Nr 1
  • w ramach RZGW w Szczecinie PGW WP:
    Obwód rybacki Jeziora Dobropolskie (Golenickie) na Kanale Kruszwin (Dopływ z jeziora
    Dobropolskiego) uchodzącym do rzeki Myśla – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Postne na cieku Dopływ z jeziora Postne uchodzącym do rzeki Myśla – nr 1
    Obwód rybacki rzeki Rurzyca – nr 3
    Obwód rybacki Jeziora Trzemeszno na rzece Pniewa (Dopływ z jeziora Trzemeszno) – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Wapnickie Północne na Kanale Sicko (Dopływ z jezior Wapnickich) – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Kamienica (Kamnica) na rzece Błotnica – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Nicemino (Rekowo) na cieku bez nazwy uchodzącym do rzeki Mszanka – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Lubiatowo Północne na rzece Dzierżęcinka – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Czarne Wielkie na cieku Dopływ z jeziora Czarnego Wielkiego uchodzącym do
    Strugi Kramarzyńska – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Słosineckie (Słosineckie Wielkie) na rzece Studnica – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Pajerskie na cieku Dopływ z jeziora Pajerskiego uchodzącym do rzeki Pierska
    Struga – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Łączno (Zielone) na rzece Grabowa – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Zamkowe na cieku bez nazwy uchodzącym do cieku Dopływ z Jeziora Długiego
    (Dopływ z Jeziora Nidno) – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora bez nazwy na rzece Myśla – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Paweł (Pował) na Kanale Prądnik uchodzącym do Jeziora Kościelne (Lipiańskie
    Południowe) – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Mironów na cieku bez nazwy uchodzącym do Jeziora Grochacz
    (Grodzkie) – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Świdno (Drzewno) na Kanale Głęboki (Kanale Leśny) uchodzącym do rzeki
    Myśla – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Stobno (Stawiń) na rzece Stobnica – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Długie na cieku bez nazwy uchodzącym do rzeki Leśnica – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Węgorzyce na cieku Dopływ z jeziora Węgorzyce uchodzącym do rzeki
    Stepnica – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Rogówko na cieku Dopływ spod Rogówka uchodzącym do rzeki Brzeźnicka
    Węgorza – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Helka na cieku Dopływ z Zachełmia uchodzącym do rzeki Rega – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Drzewiany II w zlewni rzeki Radew – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Opatówek w zlewni rzeki Chociel – nr 4
    Obwód rybacki Jeziora Kołtki (Kątnica) na cieku Odpływ Południowy z Jeziora Bobięcińskie Wielkie
    (Bobęcino Wielkie) uchodzącym do Jeziora Przyradź – nr 3
    Obwód rybacki Jeziora Czarne na cieku bez nazwy uchodzącym do jeziora Zamkowe – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Popiel (Studnica, Zofianka) na cieku bez nazwy uchodzącym do rzeki Mołstowa
    – nr 1
    Obwód rybacki Jeziora Parnowskie (Parnowo) na rzece Czerwona – nr 1
  • w ramach RZGW we Wrocławiu PGW WP:
    Łowisko „Zbiornik Jutrosin”

źródło: Wody Polskie

PODOBNE ARTYKUŁY

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -spot_img

Popularne

Ostatnie komentarze

Łowienie ,ale wędkarzy nie ryb. on „Nasze Łowiska” Wody Polskie wykaz obwodów
Koło PZW Nr 5 ,, Liwia Łuża ,, w Cerkwicy on Nowe władze w Okręgu PZW Szczecin